تست نقش جیسون موموآ در فیلم The Crow

061018debfd45953020b2a2394b859de - تست نقش جیسون موموآ در فیلم The Crow

چند سال بعد از کنسل شدن بازسازی اش، ویدیو تست نقش جیسون موموآ در فیلم The Crow منتشر شده و این بازیگر سرشناس را در گریم شخصیت مشهور این فیلم نشان می دهد. داستان این فیلم بر اساس یک رمان گرافیک نوشته جیمز اوبار در سال ۱۹۸۹، در مورد یک موسیقیدان کشته شده است که یک سال بعد از مرگش، برای انتقام مرگ خود و نامزدش به زندگی باز می گردد. کتاب The Crow که به یک موفقیت زیرزمینی تبدیل شد، رفته رفته به دیگر رسانه ها کشیده شد، از جمله یک اقتباس سینمایی بزرگ در سال ۱۹۹۴. با بازی براندون لی، این فیلم یک موفقیت تجاری و هنری بود و با بودجه ۲۳ میلیون دلاری اش، بیش از ۹۴ میلیون دلار در گیشه فروخت و جایگاه یک فیلم کالت کلاسیک را یافت.

the crow jason momoa 646x375 1 - تست نقش جیسون موموآ در فیلم The Crow

jason momoa draven - تست نقش جیسون موموآ در فیلم The Crow

jason momoa the crow - تست نقش جیسون موموآ در فیلم The Crow

موفقیت این فیلم باعث شد که سه دنباله بسیار ضعیف از آن ساخته شود، که در هر کدام بازیگر متفاوتی نقش شخصیت اصلی را بازی می کرد، زیرا برندون لی به شکلی تراژیک بعد از ساخت این فیلم درگذشت. همچنین یک سریال کوتاه عمر اما خوش ساخت با نام The Crow: Stairway to Heaven نیز بر اساس این فیلم ساخته شد و در بیش از یک دهه گذشته تلاش های بسیاری برای ساخت نسخه بازسازی شده این فیلم وجود داشته است. در ابتدا قرار بود استفن نورینگتون که ساخت فیلم اورجینال Blade را در کارنامه داشت، نویسندگی و کارگردانی این بازسازی را بر عهده داشته باشد اما تلاش های چند باره او برای ساخت این فیلم ناکام ماند. بدنبال انتشار تصاویر این فیلم کنسل شده، رایان یونیکام، فیلمساز، در توییتر خود ویدیوی کوتاهی از راه اندازی مجدد فیلم The Crow منتشر کرده است. این ویدیو کوتاه، جیسون موموآ را در گریم و لباس قهرمان معروف این فیلم در حالت های مختلف نشان می دهد.

061018debfd45953020b2a2394b859de - تست نقش جیسون موموآ در فیلم The Crow

the crow main - تست نقش جیسون موموآ در فیلم The Crow

براندون لی در The Crow

نسخه مربوط به موموآ نزدیک ترین پروژه به بازسازی این فیلم بود و بعد از اینکه لوک ایوانز و جک هیوستون، این نقش را نپذیرفته بودند، بازیگر آینده فیلم Aquaman  نقش اصلی فیلم را پذیرفت. کورین هاردی کارگردان فیلم The Hallow  نیز در اواخر سال ۲۰۱۴ قرار بود این فیلم را کارگردانی کند و حتی پس از ورشکسته شدن استودیو فیلمسازی Relativity Media و انتقال ساخت فیلم به کمپانی سونی در سال بعد نیز کارگردان باقی ماند. هاردی و موموآ در سال ۲۰۱۸ به دلیل اختلافات مالی و خلاقانه با تهیه کنندگان، از این پروژه کناره گیری کردند.دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *