لوازم منزل

خرید مته مخصوص برای باز کردن پیچ های خراب و هرز و شکسته

مته مخصوص باز کردن پیچ های آسیب دیده اسپید اوت Speed out

3396 1543352862 1 - خرید مته مخصوص برای باز کردن پیچ های خراب و هرز و شکسته

فروش مته مخصوص برای پیچ های خراب

مته مخصوص Speed Out محصولی جدید و منحصر بفرد میباشد که بوسیله ی آن به راحتی میتوانید در 10 ثانیه پیچ های زنگ زده و خرابی که باز نمیشوند را باز کنید، این ابزار دارای 4 مته دو سر بسیار مقاوم است که هر پیچی را سوراخ میکند و سر دیگر این مته ها در پیچ قفل میشود و به محض اینکه پیچ را برعکس بچرخانید پیچ خراب را باز میکند.

این باز کننده ی پیچ های خراب ابزاری سودمند و کاربردی برای قرار دادن در جعبه ابزار منازل و استفاده در تعمیرگاهها می باشد.

 

3396 1543346021 1 - خرید مته مخصوص برای باز کردن پیچ های خراب و هرز و شکسته

نحوه کار با مته مخصوص برای پیچ مشکل دار

در خانه ما، در محل زندگی ما و در کلیه ابزار زندگی ما پیچ هایی هستند که یا زنگ شده اند یا به اصطلاح هرز شده اند که یک وسیله یا ابزار را بدون استفاده کرده اند ولی با اسپید اوت در چند ثانیه میتوانید این پیچ را باز کنید، حالا چطوری میتوانید این پیچ را باز کنید؟!

ابتدا از سری پایین مته ها استفاده کنید و سایز مناسب برای پیچ را استفاده کنید و مته را به دریل خود ببندید و با مته پیچ را سوراخ کنید… بعد سر دیگر مته را ببندید و دوباره با مته پیچ را سوراخ کنید ولی اینبار مته در پیچ قفل میشود این امر به خاطر دنده های خاص و منحصر به فرد این مته است که در پیچ قفل میشود و حالا چرخش مته خود را معکوس کنید و خواهید دید که پیچ به راحتی باز میشود.

 

3396 1543348253 1 - خرید مته مخصوص برای باز کردن پیچ های خراب و هرز و شکسته

بهترین مته با باز کننده پیچ های بریده و هرز

با خرید مته مخصوص اسپید اوت speed out در مواجه شدن با پیچ هائی مثل انواع پیچ های بریده و هرز شده کوچکترین ناراحتی نخواهید داشت و با خیال راحت و در عرض چند ثانیه پیچ بریده شده را با مته speed out از محل آن خارج خواهید نمود.

اگر شما نیز در منزل خودتان دریل دارید پیشنهادمان اینست که حتما این ابزار کاربردی را تهیه فرمائید تا در مواقع نیاز و بریدن پیچ کلافه نشوید و براحتی و در عرض چند ثانیه پیچ بریده شده را از محل مورد نظر خارج نمائید تا خللی در ادامه کارتان پیش نیاید.

 

3396 1543352733 1 - خرید مته مخصوص برای باز کردن پیچ های خراب و هرز و شکسته

جنس مته مخصوص اسپید وات چیست؟

علاوه بر استفاده در کارگاه ها و منازل می توانید بعنوان کادوی مناسب برای دوستان و اقوامتان که فنی هستند و دنبال تعمیرات خانگی هستند، کادو دهید تا متوجه ارزش این هدیه با ارزش شوید.

با مته مخصوص اسپید اوت speed out به راحتی و در کمتر از چند ثانیه یپچ هرز مورد نظر خودتان که باعث به زحمت افتادن شما شده است را باز کنید.

سری این مته از 4 قطعه در سایزهای مختلف تشکیل شده ، جنس این مته از فولاد سخت می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

3396 1543347113 1 - خرید مته مخصوص برای باز کردن پیچ های خراب و هرز و شکسته3396 1543351909 1 - خرید مته مخصوص برای باز کردن پیچ های خراب و هرز و شکسته

 

طریقه استفاده از مته اسپید اوت speed out

 کافی است مته مناسب با پیچ مورد نظرتان را متناسب با پیچ انتخابی انتخاب کنید و مته را خلاف جهت پیچاندن پیچ درون پیچ بپیچید تا پیچ هرز شده به راحتی باز شود.

ویژگی های مته مخصوص اسپید اوت Speed out

باز کردن انواع پیچ هرز شده و بریده

استفاده راحت و آسان در دو حرکت

در ۴ سایز مختلف برای سایز های مختلف

قابل استفاده برای انواع و اقسام پیچ ها

قابل استفاده برای نجاری ، مکانیکی و ….

به همراه پکیج مخصوص بسیار شیک

صرفه جویی در هزینه و زمان

 

3396 1543347991 1 - خرید مته مخصوص برای باز کردن پیچ های خراب و هرز و شکسته

قیمت : 110,000  تومان

buy1 - خرید مته مخصوص برای باز کردن پیچ های خراب و هرز و شکسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا