سریال ترکی اتاق قرمزسریال ترکیه ایفرهنگ و هنر

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی اتاق قرمز + عکس

سریال ترکی اتاق قرمز Kirmizi Oda جدیدترین پروژه شبکه ی Tv8 ، وقایع این سریال که در یک کلینیک اجتماعی رخ میدهد هر قسمت شامل چند بیمار خواهد بود که علاوه بر به تصویر کشیدن مشکلات بیماران و ناهنجاری های اجتماعی جامعه به زندگی پزشکان کلینیک نیز میپردازد. سریال اتاق قرمز سریالی است با موضوعی متفاوت و ژانری درام که از تاریخ ۴ سپتامبر سال ۲۰۲۰ پخش خود را آغاز کرده است. سناریوی این سریال که به سبک روانشناسی_درام می‌باشد. موقعیت مکان فیلمبرداری سریال ترکی اتاق قرمز در منطقه اسکودار و بیکوز شهر دیدنی و بزرگ استانبول می‌باشد.

kirmizi oda bugun tv8 de h3961 b0cc4 - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی اتاق قرمز + عکس

خلاصه داستان سریال اتاق قرمز

بازیگر Binnur Kaya در سریال اتاق قرمز نقش روانپزشک رو ایفا میکنه و داستانهای واقعی راجع به روانپزشکی و اینکه چطور به صورت غیر منتظره ای خودشو درگیر زندگی بیمارانش میکنه رو نقل میکنه. داستان‌های هر قسمت این سریال بر اساس روند درمان مراجعه کنندگان توسط این روانشناسان نوشته شده است که هر کدام دچار مشکلات روحی و یا ناهنجاری‌هایی از دوران کودکی‌شان هستند.


5f76fce6c03c0e2b44d0a3b6 - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی اتاق قرمز + عکس

قسمت ۲ سریال اتاق قرمز

ملیحا از روز عروسی اش می گوید: «لباس عروس هم نپوشیدم. یه لباس سفید دوخته بودم همونو تنم کردم. اونم زیادی بود.»….. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

650x344 kirmizi odaya intihal davasi 1620903728934 - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی اتاق قرمز + عکس
قسمت ۱ سریال ترکی اتاق قرمز

قسمت ۱ سریال اتاق قرمز

زن جوانی سراسیمه در حالی که سعی می کند با مادرش تماس بگیرد به خانه او می رود….. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

۰ ۰ آرا

رأی دهی به مقاله

برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!

[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا