چهرهرستورانسبک زندگیگردشگریلاکچری

نگاهی به رستوران تازه افتتاح‌شده نصرت شعبه لندن: یک استیک ۲۳ میلیون تومان

نصرت گوکچه، که با نام Salt Bae تبدیل به پدیده ای اینترنتی شد اخیراً پانزدهمین رستورانش را در نایتسبریجِ لندن افتتاح کرده است. اگر سری به آن جا بزنید ممکن است او را در حالی ببینید که دارد به استیک های با روکش طلای ۶۳۰ پوندی ادویه می زند.

به گزارش Sun، این سرآشپز ترکیه ای که ویدیوی شیوه ی سرو استیک وی در سال ۲۰۱۷ منتشر و توسط ۱۷ میلیون نفر دیده شد، یک امپراطوری ۱۵ شعبه ای در سراسر جهان برپا کرده است.

001 11 - نگاهی به رستوران تازه افتتاح‌شده نصرت شعبه لندن: یک استیک ۲۳ میلیون تومان

اما شاید بهتر باشد انگلیسی هایی که قصد غذا خوردن در این رستوران را دارند با هواپیما به شعبه ترکیه بروند زیرا سفرشان همراه با غذا ارزان تر تمام خواهد شد.

قبض یکی از مشتریان رستوران نصرت نشان می دهد که مشتری نگون‌بخت مبلغ نجومی ۱۸۱۲ پوند در مجموع پرداخت کرده. در این رسید قیمت ها از این قرارند: برگر طلایی ۱۰۰ پوند، سالاد ۲۳ پوند، رول تمپورای میگو ۶۰ پوند، ذرت پخته ۱۰ پوند. گران ترین قلم در رسید، استیک تاماهاوک غول‌پیکر ۶۳۰ پوندی است که در ورقی از طلای ۲۴ عیاری پوشیده شده است.

002 13 - نگاهی به رستوران تازه افتتاح‌شده نصرت شعبه لندن: یک استیک ۲۳ میلیون تومان

با این حال حتی اقلام کوچک تر هم قیمتی گزاف دارند: کوکا کولا ۹ پوند و ردبول ۱۱ پوند. در این صورت‌حساب غول‌آسا ۱۵ درصد هم به عنوان حق سرویس محاسبه شده بود که رقم ۲۳۶ پوند را شامل می شد.

کاربری در توئیتر نوشته بود: «۹ پوند برای نوشابه. ۳۶۰ پوند برای استیک تاماهاوک. نه ممنون!» و اغلب این جور رستوران ها به مشتریان از همه جا بی خبر هیچ هشداری هم نمی دهند چرا که در منوهای آنلاین شان قیمت درج نشده است.

004 3 - نگاهی به رستوران تازه افتتاح‌شده نصرت شعبه لندن: یک استیک ۲۳ میلیون تومان

جیمی فاموروا، منتقد غذا، می گوید که رستوران نصرت لندن «مطلقا بد» است و برگر با روکش طلایش هم یکی از بدترین برگرها در سراسر لندن است. فاموروا در مورد مشتریان رستوران می گوید که «بالطبع افراد متمول هستند و بیشتر والدینی هستند که حوصله شان از خوشی های معمول سر رفته و بچه های فوق پولدار که همیشه ی خدا توی گوش شان ایرپاد دارند و دختران جوانی که سودای اینفلوئنسر شدن در سر دارند.»

003 4 - نگاهی به رستوران تازه افتتاح‌شده نصرت شعبه لندن: یک استیک ۲۳ میلیون تومان

اما با تمام این اوصاف شعبه ی نایتسبریج تا چندین هفته به طور کامل رزرو شده است.

بیشتر بخوانید:

 گران ترین سیب زمینی سرخ کرده دنیا: یک پرس ۵ میلیون توماندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا