استان هابهداشت و سلامتخرمشهرخوزستانطرح واکسیناسیون کرونا

۱۰ هزار و ۱۸۲ دز واکسن کرونا در خرمشهر تزریق شد

هزار و ۱۸۲ دز واکسن کرونا در خرمشهر تزریق - ۱۰ هزار و ۱۸۲ دز واکسن کرونا در خرمشهر تزریق شد

هنگامه پروین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار صبحانه پرس افزود: امکانات برای تزریق روزانه ۹۰۰ تا یکهزار واکسن در شهرستان خرمشهر فراهم است و هم اکنون افرادی که ۲۸ روز از تزریق نوبت  اول واکسن کرونای آنها گذشته می‌توانند با مراجعه به مراکز تعیین شده دز دوم واکسن خود را تزریق کنند.

وی افزود: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و خدمات رسانی بهینه به مردم خرمشهر سالن تجمیعی با همکاری فرمانداری و آموزش و پرورش برای واکسیناسیون مردم این شهرستان راه‌اندازی شده است.

پروین بیان کرد: با توجه به گرمی هوا و جلوگیری از ازدحام جمعیت، به یک سالن تجمیعی دیگر برای تزریق واکسن کرونا نیاز است و در تلاش هستیم که یک سالن دیگر اضافه کنیم.

وی ادامه داد: هم اکنون تمام مراکز ۱۳ گانه بهداشت و خانه روستایی خرمشهر از جمله مرکز جامع سلامت امام علی(ع) مینوشهر ، کفیشه ، منیخ، شهید موسوی، ستونگر در کوی عباره، مرکز امام حسین(ع) در روستای سرحانیه سفلی، طالقانی و مرکز امام جعفر صادق(ع) و جدیده برای واکسیناسیون گروه‌های هدف فعال هستند.

به گزارش صبحانه پرس واکسن کرونا در ۱۳ مرکز شهرستان خرمشهر از جمله سالن آمفی تئاتر الغدیر در ۲ نوبت صبح از ساعت هشت تا ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۹ تا ۲۱ به افراد بالای ۵۰ سال تزریق می‌شود.

تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار خوزستانی در برابر کرونا واکسینه شده‌اند. بیش از ۵۰ درصد موارد ابتلا به کرونا در خوزستان ناشی از شرکت در دورهمی خانوادگی و تردد درون و برون شهری اعلام شده است.

شهرستان‌خرمشهر در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.

لینک کوتاه : https://sobhanepress.ir/?p=207454


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا